Štěňata

 
 
 
Momentálně nemáme žádná štěňátka.
 
 
 
PODMÍNKY REZERVACE ŠTĚŇÁTKA OD NÁS:

- Jednou z našich hlavních podmínek je, aby štěňátko mělo v budoucnu potřebné zaměstnání (lovecký, popř. jinak zaměřený intenzivní výcvik).  

- Upřednostníme takové zájemce, kteří budou mít ambice pejska z naší CHS uchovnit a dále ho presentovat na výstavách a na zkouškách. 

- Ustájení pejska - pro naše štěňátka hledáme takový domov, kde budou ustájená na zahradě či v domě, v každém případě v úzkém kontaktu s majitelem. Nepřejeme si, aby štěňátka z naší chovatelské stanice trávila 24 hodin denně v kotci! Použití kotce respektujeme (a sami používáme) na omezenou dobu, např. v nepřítomnosti pána. Nikoli však „na trvalo“.

  
ŠTĚŇÁTKO OD NÁS:
Jsme malá rodinná chovatelská stanice, pro kterou je odchov především koníčkem, radostí a potěšením.
Našim cílem jsou především zdravá, temperamentní, povahově vyrovnaná štěňátka s chutí do práce a v neposlední řadě i s pěkným exteriérem.
Štěňátka vyrůstají v úzkém kontaktu s námi v domku a na zahradě, od bezpečné doby jsou v kontaktu také s cizími lidmi a s ostatními členy naší psí smečky. První týdny života jsou velmi podstatné pro rozvoj štěňátek v příjemné rodinné společníky i náruživé lovce. Z tohoto důvodu klademe důraz na správnou socializaci. Snažíme se je proto zvykat na co nejvíce podnětů (zvuky, pachy, apod.), se kterými by se mohla během svého budoucího života setkat.
 
Štěňátka od nás odcházejí očkovaná, několikrát odčervená a prohlédnutá veterinárním lékařem. 
 
Noví majitelé od nás při odběru obdrží:
- kupní smlouvu
- očkovací průkaz
- průkaz původu
- krmení pro první dny, na které je štěňátko zvyklé
- rady, jak dále postupovat (očkování, odčervení, krmení)
- foto/video dokumentaci štěňátka od prvních dní až po odběr
 

 

10.3.2015 Axa porodila 7 štěňátek - 4 pejsky a 3 fenky. 
Všechna štěňátka již poznávají svět se svými novými majiteli. :-)
 

Pejsci:

Bady

Ben

Bak

Barny

Fenky:

Bena

Betty

Bessy

 

Ve fotogalerii je pod každou fotkou možnost rozkliknout "informace o fotce", kde se dočtete věk štěňátek na konkrétní fotce.
 
RODOKMEN ŠTĚŇÁTEK:
Pro zvětšení klikněte.
 
FOTOGRAFIE: