Ostatní nabízené služby

 
Zapůjčení elektrického obojku
 
Uvažujete o koupi elektrického výcvikového obojku, ale rádi by jste ho napřed vyzkoušeli v praxi? Potřebujete obojek jen na pár dní/týdnů na odstranění nežádoucího chování a nevyplatilo by se vám obojek kupovat? V tom případě je pro vás ideálním řešením si obojek jen vypůjčit. 
Momentálně půjčujeme obojek značky Dogtrace D-control 400. Obojek máme již řadu let osvědčený v praxi. Maximální dosah tohoto obojku je 400 m, což pro korekci základních psích neštvarů bohatě postačí. Po domluvě můžeme též zapůjčit obojek s větším dosahem. 
Obojek půjčujeme po domluvě pouze majitelům pejsků, kteří s námi chodí cvičit a u kterých víme, že je k jeho použití důvod. Nejčastějším důvodem k použití bývá dopilování ovladatelnosti v poli, utíkání a ingorování přivolání. Samozřejmostí jsou instrukce, jak obojek správně používat a český návod k obsluze.
Cena za půjčení:
50 Kč /den
minimální doba půjčení je 5 dní
vratná záloha: 1000 Kč
foto ilustrační
 
Výroba "šlapacích" bot pro výcvik psů
 
Nabízíme výrobu "šlapacích" bot pro výcvik psů, které slouží k pohodlnému zakládání šlapaných stop. Se šlapanou stopou se váš pejsek může setkat především na BzH a ZH. Spárek se do boty upevňuje pomocí svěráku, uprostřed svěráku jsou kovové hroty, aby spárek nevyklouzl.
Výroba cca do týdne od závazné objednávky.
Cena 800 Kč + poštovné nebo osobní odběr ve Stupicích u Prahy. Při osobním odběru možnost ukázky a vyzkoušení.
Pro objednání použíjte některý z kontaktů uvedených v sekci KONTAKT.
 
Stříhání psů
 
Mým prvním psem byl anglický kokršpaněl, který byl poměrně náročný na úpravu srsti. Nejprve jsem s ním navštěvovala psí salon From Moonlight Valley, kde jsem měla možnost se střihačce Lence Dorschnerové dívat pod ruce a na vše, co mě ohledně úpravy zajímalo, se ptát. Když mě však po nějaké době přestalo bavit každé 2 měsíce navštěvovat salon, rozhodla jsem se sehnat si potřebné vybavení a začít si psa upravovat sama. Abych alespoň trochu nasbírala nějaké další zkušenosti, absolvovala jsem kurz stříhání a trimování psů pořádaný salonem Oliver v Mladé Boleslavi. To později uvítali především moji rodiče, kteří si pořídili jorkšírského teriéra. Ten se samozřejmě stal mým stálým zákazníkem. Postupně se však s prosbami o "údržbu" začali ozývat i ostatní přátelé a známí, a tak mám příležitostně i další zákazníky, především lovecká plemena psů, jorkšírské teriéry a křížence... 

Nejsem však profesionální psí kadeřník a ani se jim svými službami nerovnám. Proto NEPROVÁDÍM VÝSTAVNÍ ÚPRAVY PSŮ. Většina mých zákazníků požaduje sportovní a zkrácené střihy, které jsou praktické v běžném životě, či různé úpravy na přání majitele.
 
diplom_strihani_nahled.jpg
 
Tvorba a správa webových stránek, překlady AJ/ČJ
 
Potřebujete prezentovat na internetu svou chovatelskou stanici a její úspěchy, krycího psa, svou firmu či potřebujete založit e-shop, ale nevíte, jak na to? V tom případě mne neváhejte kontaktovat. I v případě webové tvorby se věnuji především kynologické tématice, ale není problém vytvořit i webové stránky např. vaší firmy. Po domluvě mohu rovněž převzít i správu již hotových webových stránek a pravidelně je aktualizovat.
Věnuji se rovněž překládání webových stránek či jiných textů z českého do anglického jazyka a opačně. Není tedy problém vytvořit i anglickou verzi webových stránek.
 
V dnešním světě internetu se "virtuální" presentace stala nedílnou součástí drtivé většiny oborů podnikání i zájmových činností. Ten, kdo neexistuje na internetu, jako by někdy pomalu neexistoval vůbec....